Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Kategori: Hizmetlerimiz | 0

Sultangazi evden eve nakliyat olarak yıllardır evden eve nakliye yapmaktayız.Özverili ve özenle çalışmamız bizi bu noktaya getiren en büyük etken müşterilerimizin bize güvenini boşa çıkartmayarak eşyaları gereken titizlikte aracımıza(araçlarımıza) yükleyip sağ salim ulaştırmaktayız.sultangazi Halkı yapmış olduğumuz evden eve nakliyelerde iş hayatımızda olan en büyük referanslarımızdandır. Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti Sultangazi evden eve Nakliye Firmasının uzman kadrosu ile evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte verilmektedir. Evden eve Nakliyat Firmaları arasında Profesyonelce hizmet veren Sultangazi evden eve Nakliyat Şirketi size en uygun nakliyat fiyatları ile en kaliteli hizmet garantisi vermektedir. Siz de İstanbul bölgesinde sigortalı, ambalajlama hizmetli, montajlı, kaliteli hizmet arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat olarak prensiplerimiz : Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.Taşınma günü için eşya sahibinden bir kişi olması yeterlidir.

Sultangazi evden eve nakliye aracımızın kapınıza geldiği gün elemanlarımız ilk önce eviniz içersinde demonte montaj ekibi gözetiminde, büyük boyutta olan eşyalar için demonte işlemi yapılır ve tek tek sökülür.Eşyaların bir birinden sökülmesinden sonra ambalajcı arkadaşımız profesyonel bir şekilde eşyaların ambalajını hazırladıktan sonra, eşyayı taşıyacak arkadaşa verir ve evinizin içersindeki taşınma işlemi hızlı bir şekilde yapıldır.

Sultangazi Evden eve Nakliyat olarak temel önceliğimiz müşterinin memnuniyetidir.
Eşyaların araçlara yüklenmesinden sonra yeni evinize eşyalarınızın geldiğinde demonte montaj ekibimiz eşyaları ev sahibi gözetiminde kurulması yapar. Eşyaların boşaltma, yeni evinize kurulum aşaması bittikten sonra, eşya sahibi eşyalarını tek tek kontrolü yapar ve ödeme işlemini gerçekleştirir. Kırılmış olan, deforme olan eşyalar için sigorta kapsamı içersinde eşyalarınız taşınır. nakliyat firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.